Аква-зона

Аква-зона

lineBottom

 

Спортивний басейн

Розмір 10 х 25 м, глибина − 1,4 м.

Внутрішнє джакузі

Температура води 36-37 градусів, гідромасажі висхідні, горизонтальні, вертикальні,сидячі, лежачі. Зовнішній відкритий басейн з гідромасажем і зовнішнє джакузі Плавання в термальній воді просто неба принесе Вам масу задоволення. Глибина 1,5 м, а також представлені: 4 гідромасажі, 2 гейзери, горизонтальний гідромасаж і гідромасаж пушку.

Басейн з водою Мертвого моря

Два басейни з водою Мертвого моря і абсолютно однаковими показниками з надзвичайно високою концентрацією мінералів. Застосування цих ванн рекомендоване для активізації рецепторній функції шкіри, роблять вплив на збагачення мікроелементами тканин серця, печінки, скелетних м’язів, суглобових тканин.

Японські офуро

Три ванни з різною температурою води 40-47-7 градусів. Різновид японської лазні. Дуже сильно стимулює імунну систему, прискорює кровообіг, сприяє нормалізації роботи нервової системи. Спочатку прийняти теплу ванну ( 3-5 мін), різко опуститися в холодну, потім в гарячу на 20-30 сек., знову в холодну і потім в теплій ванні можна посидіти 10-15 хв.

Басейн в зоні Російської лазні

Температура води 7-9 градусів. Застосовується як частину банних процедур.

Дитячий басейн

Температура води 34-36 градусів, глибина 90 і 45 см Рекомендується щоб діти до 9 років купалися тільки в дитячому басейні.


Розповісти в соц. мережах: