Банний комплекс

Банний комплекс

lineBottom

 

Римські терми

Римська парна – це банячи з максимально можливою відносною вологістю повітря, близько 100%. Густа куля пари м’яко обволікає тіло і плавно прогріває його, поступово расслабляє усі затиски м’язів, надає бадьорість і працездатність. Увесь організм наповнюється теплою і повітряною вологою.

Хамам – турецька лазня

В турецькій сауні лежаки і підлога підігріваються до 36°C, а вологість повітря складає 65-80%. Турецький хаммам рекомендований при хронічних захворюваннях дихальних шляхів, різних простудних захворюваннях і остеохондрозі. Температурний режим в хаммаме не такий жаркий, як в звичайних лазнях і чудово підходить людям, які не переносять високих температур.

Санариум

Температура повітря в санариуме від 45 до 60°C і вологість 20-55% чинять вкрай щадну дію на кровообіг. Санариум можна вважати різновидом фінської сауни. М’якший температурний режим санариума і не така велика вологість, в порівнянні з фінською сауною і парною, створюють напрочуд розслабляючу і комфортну атмосферу.

Інфрачервона сауна

Температура досить низька – 45-60 °C, а вологість – 5-10%. Регулярне відвідування інфрачервоної сауни дарує не лише приємні відчуття, але і також чинить лікувальну і косметологічну дію на організм людини. Унікальний, але при цьому природний процес потовиділення гарантує розкішний догляд за шкірою, а так само відновлює її і очищає. Ви заряджаєтеся енергією, самопочуття покращується.

Російська лазня

Справжня російська лазня відома своєю жаркою парою. Температура повітря з водяною парою досягає до 70-95°С. Виходячи з традицій, будується виключно з дерева і каменю. Кам’янка, в центрі лазні, дозволяє піддавати жару за бажанням, де виходячи з висоти крамниці, температура коливається від 60°З і у стелі максимальна 90°С. Сам процес за часом триває до 15 хвилин. У першій половині тіло починає зігріватися і піт лише трохи виділяється. До 10-ої хвилини, особливо при масажі з розпареними віниками, потовиділення збільшується. Віник завжди вважався невід’ємним атрибутом російської лазні. З його допомогою, пори швидше розкриваються і очищаються, а фітонциди в листі вбивають хвороботворні мікроби. Після лазні рекомендується охолодитися і пройти цю процедуру кілька разів. До ваших послуг надається басейн, температура води в якому – 7-9°С. Сприятливе гартування організму Вам гарантоване.

Аромасауна

Арома-сауна – це спеціально обладнане приміщення з температурою повітря 75-80°З і вологістю 5°С. Відвідування арома-сауны є поступовим прогріванням тіла з інтенсивним потовиділенням. За рахунок чого, з організму людини легко виводяться токсини і шлаки, а при цьому серцево-судинна система практично не піддається навантаженню. Ароматерапія має цілющі властивості, що сприятливо впливає на самопочуття і чинить розслабляючу дію; практично не має побічних ефектів. Незамінні при депресивному стані людини, неврозах, стомлюваності.

Кедрова сауна

Кедрова сауна чинить чудотворну дію на організм і стан людини. Під час перебування в сауні, відчуваєш живильну силу сибірських кедрів, деревина яких, містить в собі ефірні олії і речовини, сприяючі підвищенню життєвої енергії, а екстракти смоли цього дерева здавна допомагали в лікуванні застуди, захворювань дихальної системи. У кедровій сауні вологість повітря досягає 100%, а температура повітря – 45-50 °С.


Розповісти в соц. мережах: